Produkty

Produkty

Jesteśmy producentem nowoczesnych ogrodzeń gabionowych oraz elementów małej architektury. W szerokiej gamie naszych produktów posiadamy między innymi: kosze i panele na ogrodzenia i elewacje, donice, grille, składy na drewno, ławki, stoliki, murki, zabudowy śmietników, altany, siatki z kamienia, ogrodzenia z kamienia.

Naszą ofertę dedykujemy osobom, które tak jak my, cenią sobie ekonomię, ekologię i elegancję. Tworzone przez nas pojedyncze produkty oraz gotowe systemy ogrodzeń przez wiele lat cieszą estetycznym wyglądem i funkcjonalnością w domu i wokół domu. Uzupełnione wewnątrz naturalnymi minerałami (oraz szkłem lub każdym innym ekologicznym materiałem) są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, nie wymagając specjalnej konserwacji ani pielęgnacji. Przyjazne naturze materiały oraz kolory Ziemi gwarantują posesji ponadczasowy urok i wdzięk.

Dbamy o to, by każde zlecenie od projektu do realizacji było dla nas szansą do zrealizowania zupełnie nowego pomysłu, tak by kolejna aranżacja nie była kopią poprzedniej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce produkty.

Sprzedaż, projekty

telefon:

600 320 121, 513 810 189

mail:

biuro@gabeco.pl

Dystrybucja

telefon:

513 810 189

mail:

dystrybucja@gabeco.pl

Klienci zagraniczni

telefon:

602 522 186

mail:

info@gabeco.pl

Copyright © 2018 GABECO - Gabiony, Ogrodzenia gabionowe Kraków, Balice